Journal


  12.04.2022 – Daily Newsletter

  Küresel piyasalarda Fed ve enflasyon endişeleri yüksek ve bugün ABD’de açıklanacak enflasyon verisi öncesinde 10 yıllık ABD tahvil faizi %2.8’i geçti. Enflasyonda yükseliş beklentisi devam ediyor.

  Read more

  31.03.2022 – Daily Newsletter

  Çin’de hizmet ve imalat PMI verisinin endekste eşik değer olarak izlediğimiz 50’nin altına gerilemesi piyasalarda rahatsızlık yaratırken, dün ABD kapanışları da zayıftı. Faizler sakin seyrediyor fakat Çin endişesi bugün piyasalarda baskı yaratabilir.

  Read more

  30.03.2022 – Daily Newsletter

  Rusya – Ukrayna krizinde dün atılan adımlar ve görüşmelerin ilerlemesi piyasalarda iyimserlik yaratsa da bölgede çatışma haberleri gelmeye devam ediyor.

  Read more

  29.03.2022 – Daily Newsletter

  Küresel piyasalar Rusya – Ukrayna arasında yapılacak görüşmeler öncesinde yeniden iyimser. Tahvil faizleri şimdilik sakin fakat hafta içerisindeki veri akışı faizlerdeki hareketliliğin devam etmesine neden olabilir.

  Read more

  28.03.2022 – Daily Newsletter

  Ukrayna’daki savaş ABD’nin Rusya’ya yönelik açıklamalarıyla büyürken, gerilimin artması da emtia fiyatlarını yukarı çekiyor. ABD borsaları Cuma gününü hafif artıda kapadı fakat bu sabah hafif ekside.

  Read more

  25.03.2022 – Daily Newsletter

  Brent petrolün 120 Dolar’a kadar yeniden yükselişi küresel piyasalarda baskı yaratsa da bu bölgeden geri çekilme dünkü kapanışları yukarı çekti.

  Read more

  Open an Account

  null Exen Markets, with its approach that cares about the needs of forex investors, is proud to stand by its investors with its expert and experienced staff, by preserving its principles and values ​​that have been going on since 2019 in leveraged foreign exchange buying and selling transactions, and adopts being a party to its customers.